Tanie Mieszkania Kraków, Mieszkanie w Krakowie, Mieszkanie Kraków Sprzedaż Tanie Mieszkania Kraków, Mieszkanie w Krakowie, Mieszkanie Kraków Sprzedaż

Indywidualne projekty wnętrz z realizacją wykończenia

Dla zainteresowanych wykończeniem mieszkania wg własnego pomysłu, projektanci i specjaliści ds. wykończenia wnętrz Excellent oferują naszym klientom projekty indywidualne. Otwarte podejście do każdego tematu, doskonała znajomość rynku oraz liczne kontakty handlowe sprawiają, że marzenia o niepowtarzalnym wnętrzu stają się realne. Realizacja wykończenia odbywa się na podstawie uzgodnionego z klientem projektu wnętrz oraz zaakceptowanego kosztorysu.

Projektanci Excellent z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania z zakresu kompleksowego wyposażenia wnętrz. Doradzą jaki wybrać styl, pomogą w wyborze kolorów, oświetlenia, mebli i dodatków.Wykonają również bezpłatną wizualizację łazienki.

Zapraszamy do skorzystania z oferty. Napisz i umów się z doradcą Excellent poprzez wypełnienie formularza kontaktowego lub skorzystanie z adresu e-mail dostępnego poniżej.

Formularz kontaktowy lub kontakt drogą e-mail

Powrót

Ostatnie mieszkania II etapu
1