Tanie Mieszkania Kraków, Mieszkanie w Krakowie, Mieszkanie Kraków Sprzedaż Tanie Mieszkania Kraków, Mieszkanie w Krakowie, Mieszkanie Kraków Sprzedaż

Wsparcie w pozyskaniu kredytu

Dom Kredytowy Notus S.A. należy do wielkiej trójki firm doradztwa finansowego w Polsce. Powstał w marcu 2004 roku, jako niezależny broker produktów hipotecznych. Obecnie klienci Domu Kredytowego Notus mają do dyspozycji pełną gamę produktów finansowych. Dom Kredytowy Notus S.A. jest członkiem Związku firm Doradztwa Finansowego. Obecnie posiada 31 oddziałów w największych miastach w Polsce, a zespół jego doradców liczy ponad 350 osób.

Dla wspierających zakup mieszkania kredytem nawiązaliśmy współpracę z Domem Kredytowym Notus, aby zapewnić odpowiedni poziom obsługi klientów Super Krak S.A. :

o bez ryzyka
o w dogodnym dla nich miejscu i terminie
o w miłej i profesjonalnej atmosferze
o z licznymi promocjami czasowymi
o bez zobowiązania do skorzystania z oferty

Niezależni doradcy finansowi dokonają bieżącej analizy najkorzystniejszych na rynku ofert kredytów i wybiorą te najlepiej dopasowane do potrzeb kredytobiorcy. Wyjaśnią zapisy umowy kredytowej i umożliwią negocjacje warunków z wybranym bankiem. Wraz z pracownikami naszego Biura Sprzedaży przeprowadzą przez cały proces kredytowy od pierwszego kontaktu, aż do wypłaty środków przez bank.

Dom Kredytowy Notus dedykował do obsługi naszych klientów indywidualnego doradcę. Zainteresowanych kredytem klientów prosimy o bezpośredni kontakt.

Andrzej Ślusarek
tel.: 725 994 832
tel.: 12 63 09 560
fax: 12 63 35 098
e-mail: andrzej.slusarek@dknotus.pl
ul. Prądnicka 4, 30-004 Kraków

Dom Kredytowy Notus S.A. informuje, że kontakt z doradcą finansowym nie powoduje jakichkolwiek kosztów czy opłat i jest niezobowiązujący.

Powrót

Ostatnie mieszkania II etapu
1